Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Čepice z francouzského merina

Neutrální barvy ke každému outfitu. 

Varianta
Skladem (1 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 914/S 914/M Zvolte variantu
1 200 Kč
Kategorie: Čepice a barety
Barva: Šedá
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: S (obvod hlavy 55 - 56 cm), M (obvod hlavy 57 - 58 cm)

 

Ručně pletené čepice z francouzského merina. Příze není tak jemná jako hladší jihoamerické merino, ale má krásný rustikální vzhled, který zahřeje už od pohledu. Citlivější z vás může trochu kousat, ale zase se odvděčí větší trvanlivostí a minimální tvorbou žmolků. Barva je světle šedá, s melírovými momenty a občasnými tmavšími či světlejšími nopky. 

Čepice je k dispozici ve dvou velikostech. Menší má obvod 42 cm a je hluboká 21 cm, doporučuji ji pro obvody hlavy 55 až 56 cm, tedy velikost S. Větší má obvod 44 cm a je hluboká 22 cm, doporučuji ji pro obvody hlavy 57 až 58 cm, tedy velikost M. 

Na lemu je podobně jako knoflík přišité písmeno "a" vytisknuté na 3D tiskárně z recyklovatelného dřevěného filamentu (složení PLA + dřevěná vlákna). 

Podobně jako u jiných vlněných výrobků je třeba opatrnosti při praní. Nejlépe je vyprat jej ve vodě pokojové teploty, použít jen malé množství přípravku na vlnu, nechat alespoň půl hodiny namočený a jemně jej promačkávat, posléze máchat ve vodě stejné teploty. Ždímejte mačkáním, ne kroucením, ještě za mokra tvarujte, a sušte volně rozložený ve vodorovné poloze. Máchání můžete vynechat pokud použijete šetrný prací prostředek Eucalan

Zpět do obchodu