Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Čepice z francouzského merina

Hřejivý materiál a kouzlo rustikální příze. 

Varianta
Vyprodáno Skladem (1 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 797/TMA2 797/V 797/HO Zvolte variantu
1 200 Kč
Kategorie: Čepice a barety
Barva: Modrá, Vínová, Hořčičná
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: S (obvod hlavy 55 - 56 cm), M (obvod hlavy 57 - 58 cm)

Ručně pletené čepice z měkké merino příze z evropských oveček, a kvůli tomu a způsobu zpracování trochu kousavější než bývá jihoamerické merino. Čepice mají obvod 44 cm, ale díky pružnosti tkaniny a patentem pletenému lemu jsou vhodné pro obvody hlavy 55 až 57 cm, tedy velikosti S a M. Hloubka čepice je 21 cm, můžete ji tedy nasadit hluboko a přikrýt uši i čelo. Na temeni nevytváří sklad. Vyberte si jednu ze tři klasických barev. 

Na lemu je podobně jako knoflík přišité písmeno "a" vytisknuté na 3D tiskárně z recyklovatelného dřevěného filamentu (složení PLA + dřevěná vlákna). 

Podobně jako u jiných vlněných výrobků je třeba opatrnosti při praní - příze má ale úpravu superwash, a tak se při správné péči nezaplstí. Nejlépe je vyprat baret ve vodě pokojové teploty, použít jen malé množství přípravku na vlnu, nechat alespoň půl hodiny namočený a jemně jej promačkávat, posléze máchat ve vodě stejné teploty. Ždímejte mačkáním, ne kroucením, ještě za mokra baret tvarujte, a sušte volně rozložený ve vodorovné poloze. Máchání můžete vynechat pokud použijete šetrný prací prostředek Eucalan

Zpět do obchodu