Červánkový povlak

Jarní červánky na vašem gauči.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 494
1 200 Kč
Kategorie: Povlaky na polštáře
Barva: Modrá, Šedá, Červená, Tyrkysová
Velikost: cca 40 x 65 cm
Položka byla vyprodána…

Povlak na polštáře s přední stranou z ruční tkaniny, s osnovou ze světle šedé směsi alpaky (70 %) a hedvábí (30 %) a útkem ze směsi mohéru (45 %), hedvábí (45 %) a vlny (10 %) s barveným přechodem mezi modrými, tyrkysovými a červenými odstíny. Zadní strana je z kvalitní strojové tkaniny v neutrálně šedé čisté vlně, její dvě části se překrývají a tímto překryvem se vkládá náplň polštáře. 

Povlak je zamýšlen na polštář o rozměrech 40 x 65 cm (POZOR! Povlaky prodávám bez náplně, kterou ale můžete pořídit například v IKEA), je ale menší (cca 34 x 55 cm) a vytváří tak dojem větší "naducanosti" polštáře. 

Povlak perte v ruce a držte se stejných pravidel jako u péče o vlněné šály a plédy. Teploty praní a máchání by měly být nízké (do 30°C) a co nejpodobnější. Použijte jen malé množství přípravku na vlnu (na trhu existují také přípravky, které není třeba máchat). Neždímejte kroucením, ale buď zvolte šetrné pomačkávání, nebo nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené, v případě potřeby žehlete na nízké teploty (nastavení na vlnu) a ideálně ještě přes vlhkou utěrku.