Červené povlaky na polštáře

Jeden nebo dva? Tyhle povlaky udělají z vaší pohovky soukromé království.

Varianta
Momentálně nedostupné (2 ks) Momentálně nedostupné (1 ks) Zvolte variantu
Kód: 185/JED 185/V P Zvolte variantu
1 200 Kč 2 100 Kč od 1 200 Kč
Kategorie: Povlaky na polštáře
Barva: Žlutá, Fialová, Červená, Oranžová
Velikost: cca 50 x 50 cm
Červené povlaky na polštáře
V kamenné prodejně

Momentálně vystaveno v obchodě HU SOVA 104 v Kutné Hoře. 

Povlaky na polštáře, jejichž přední strana je z ruční tkaniny, ve které jsem použila různé příze podobné síly. Většina je čistě vlněných, některé jsou ve směsi s hedvábím, jačí srstí nebo jinými přírodními materiály. Zadní strana je z kvalitní strojové tkaniny v neutrálně šedé čisté vlně. V jedné z hran je všitý šedý skrytý plastový zip. Na zadní straně je také ručně přišité logo. 

Povlaky tkám z přízí, které mi doma zbudou v menším množství. Na jedné stejné osnově vznikne vždy malá série povlaků s různým útkem. Jsou si tedy velmi podobné, ale přesto je každý jiný. Jsou plánované na polštáře o rozměrech 50 x 50 cm (POZOR! Povlaky prodávám bez náplně, kterou ale můžete pořídit například v IKEA). Každá příze ale po sejmutí ze stavu a prvním vyprání reaguje trochu jinak, a zároveň se mi při tkaní nedaří na sto procent naměřit a odhadnout budoucí rozměr povlaku. Jednotlivé kousky se tak mohou svými rozměry trochu lišit - tyto tři mají rozměry přibližně 49 x 48 cm. Zároveň je můžete naplnit i větším polštářem - dojem pak bude objemnější a naducanější. 

Můžete koupit jednotlivé povlaky nebo všechny tři v sadě za zvýhodněnou cenu. Pokud se rozhodnete pro jednotlivé kusy, napište prosím do poznámky k objednávce, zda si přejete dostat variantu A, B nebo C. 

Povlaky perte v ruce se zapnutým zipem a držte se stejných pravidel jako u péče o vlněné šály a plédy. Teploty praní a máchání by měly být nízké (do 30°C) a co nejpodobnější. Použijte jen malé množství přípravku na vlnu (na trhu existují také přípravky, které není třeba máchat). Neždímejte kroucením, ale buď zvolte šetrné pomačkávání, nebo nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené, v případě potřeby žehlete na nízké teploty (nastavení na vlnu) a ideálně ještě přes vlhkou utěrku.