Diamantový povlak

Béžovo-černý nadčasový vzor v čisté vlně.

Momentálně nedostupné (1 ks)
Kód: 491
1 200 Kč
Kategorie: Povlaky na polštáře
Barva: Černá, Béžová, Šedá
Velikost: cca 40 x 65 cm
P4237370
V kamenné prodejně

Momentálně vystaveno v obchodě HU SOVA 104 v Kutné Hoře. 

Povlak na polštáře s přední stranou z ruční tkaniny s vytkávaným diamantovým vzorem. Je z čisté ovčí vlny s drobnými nopky, která je díky svému zpracování krásně měkká a přitom jen málo žmolkuje. Zadní strana je z kvalitní strojové tkaniny v neutrálně šedé čisté vlně, její dvě části se překrývají a tímto překryvem se vkládá náplň polštáře. 

Povlak je zamýšlen na polštář o rozměrech 40 x 65 cm (POZOR! Povlaky prodávám bez náplně, kterou ale můžete pořídit například v IKEA), je ale menší (cca 38x51 cm) a vytváří tak dojem větší "naducanosti" polštáře. 

Povlak perte v ruce a držte se stejných pravidel jako u péče o vlněné šály a plédy. Teploty praní a máchání by měly být nízké (do 30°C) a co nejpodobnější. Použijte jen malé množství přípravku na vlnu (na trhu existují také přípravky, které není třeba máchat). Neždímejte kroucením, ale buď zvolte šetrné pomačkávání, nebo nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené, v případě potřeby žehlete na nízké teploty (nastavení na vlnu) a ideálně ještě přes vlhkou utěrku.