Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Hořčičná čepice s jakem a hedvábím

Zářivá a hladivá. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2088
1 500 Kč
Kategorie: Čepice a barety
Barva: Hořčičná
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: S (obvod hlavy 55 - 56 cm), M (obvod hlavy 57 - 58 cm)
Položka byla vyprodána…

Čepice upletená z nádherné směsi merina (60 %), hedvábí (20 %) a jaka (20 %). Díky hedvábí se příze jemně leskne, díky podílu jaka měla původně světle béžovo-šedou barvu, kterou jsem přebarvila do hořčičně žlutého melíru. Čepici můžete nosit jak je a pak je delší a na temeni ji můžete skládat, nebo ji ohrnout v lemu, a pak budete mít kousek na temeni přiléhající k hlavě. 

V lemu je čepice 23 cm široká, dlouhá je 27 cm. Díky pružnosti materiálu ji mohou nosit velikosti S (obvod hlavy 55-56 cm) i M (57-58 cm). 

Na lemu je podobně jako knoflík přišité písmeno "a" vytisknuté na 3D tiskárně z recyklovatelného dřevěného filamentu (složení PLA + dřevěná vlákna). 

Podobně jako u jiných vlněných výrobků je třeba opatrnosti při praní. Nejlépe je vyprat jej ve vodě pokojové teploty, použít jen malé množství přípravku na vlnu, nechat alespoň půl hodiny namočený a jemně jej promačkávat, posléze máchat ve vodě stejné teploty. Ždímejte mačkáním, ne kroucením, ještě za mokra tvarujte, a sušte volně rozložený ve vodorovné poloze. Máchání můžete vynechat pokud použijete šetrný prací prostředek Eucalan

Zpět do obchodu