Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírová čepice s dvojitým lemem

I do největšího mrazu. 

Varianta
Vyprodáno Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Kód: 2073/S 2073/M Zvolte variantu
2 100 Kč
Kategorie: Čepice a barety
Barva: Šedá
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: S (obvod hlavy 55 - 56 cm), M (obvod hlavy 57 - 58 cm)

Čepice upletená ze silnější čistě kašmírové příze v tmavě šedém melíru. Má dvojitý lem, který přidá hřejivosti na uších a na čele, ale který také můžete ohrnout pro mělčí, k hlavě více přiléhající vzhled. Bez ohrnutí je čepice vyšší a na temeni ji můžete nechat trčet, nebo přeložit směrem dolů k temeni či na stranu. 

 

Čepici jsem upletla ve dvou velikostech:

S: pro obvody hlavy 55 až 56 cm (čepice má šířku v lemu 23 cm a je 25 cm vysoká) , a

M: pro obvody hlavy 57 až 58 cm (čepice má šířku v lemu 24 cm a je 26 cm vysoká). 

Na lemu je podobně jako knoflík přišité písmeno "a" vytisknuté na 3D tiskárně z recyklovatelného dřevěného filamentu (složení PLA + dřevěná vlákna). 

Podobně jako u jiných vlněných výrobků je třeba opatrnosti při praní. Nejlépe je vyprat jej ve vodě pokojové teploty, použít jen malé množství přípravku na vlnu, nechat alespoň půl hodiny namočený a jemně jej promačkávat, posléze máchat ve vodě stejné teploty. Ždímejte mačkáním, ne kroucením, ještě za mokra tvarujte, a sušte volně rozložený ve vodorovné poloze. Máchání můžete vynechat pokud použijete šetrný prací prostředek Eucalan

Zpět do obchodu