Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pestrý merino baret

Trocha radosti do šedavého zimního dne.

Skladem (1 ks)
Kód: 789
1 400 Kč
Kategorie: Čepice a barety
Barva: Modrá
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: S (obvod hlavy 55 - 56 cm), XS (obvod hlavy 53 - 54 cm)

Ručně pletený baret z ručně barvené a jemné merino příze. Pletla jsem jej z tenčí příze dvojitě, barvy se tedy zajímavým způsobem střídají a kříží. Díky pružnému lemu je možné jej nasadit různými způsoby, do čela nebo na korunu hlavy, stažený dozadu nebo na stranu. 

Hloubka baretu je 18 cm, průměr 24 cm. Doporučuji jej pro obvody hlavy 53 až 56 cm, tedy velikosti XS a S. Nošením baret v lemu trochu povolí. 

Na lemu je podobně jako knoflík přišité písmeno "a" vytisknuté na 3D tiskárně z recyklovatelného dřevěného filamentu (složení PLA + dřevěná vlákna). 

Podobně jako u jiných vlněných výrobků je třeba opatrnosti při praní. Nejlépe je vyprat jej ve vodě pokojové teploty, použít jen malé množství přípravku na vlnu, nechat alespoň půl hodiny namočený a jemně jej promačkávat, posléze máchat ve vodě stejné teploty. Ždímejte mačkáním, ne kroucením, ještě za mokra tvarujte, a sušte volně rozložený ve vodorovné poloze. Máchání můžete vynechat pokud použijete šetrný prací prostředek Eucalan

Zpět do obchodu