Pomalé léto

Stánek na prázdninovém Dyzajn marketu. Vaší pozornosti doporučuji především nový výstavní prvek – síť.

Rok poté, co jsem začala se svými výrobky jezdit na trhy, jsem jich musela několik vynechat. Mohly za to více či méně radostné a více či méně stresující události, které se v životě občas stávají. Nejprve mne čekaly svatby přátel a příbuzných – tři víkendy v květnu a červnu tak byly naplněné tancem a hodováním, místo vystavování a prodávání. Svatby byly rozhodně příjemné! Nepříjemnosti a stres přišly se stěhováním. Lépe vyhořet, nežli se stěhovat, jak se říká. A já stěhováním z Prahy na ves v rodném kraji strávila celý červenec.

Už týden tak bydlím ve své budoucí dílně, protože zbytek domu čeká rekonstrukce. Trochu nepohodlí v bytové situaci ale vyvažují samá pozitiva pro tvůrčí proces. Za domem je zahrada, za zahradou sad, a za sadem rybník, a všechny tři jsou plné úžasných rostlin pro modrotisky. Mám také samostatnou zatemněnou sušárnu na chemikáliemi napuštěné textilie – takže nezabírám a nešpiním koupelnu. A pro tkaní si mohu vedle tradičního gauče vybrat také deku na trávníku. Prostě idyla.

S volnějšími víkendy jsem se také po dlouhé době vypravila na trh, prázdninový Dyzajn market o prvním srpnovém víkendu. Uvidíme, jak vyjdou další trhy – teď už na konec léta a podzim.

0

Your Cart