Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírové návleky na ruce

Když potřebujete hýčkat...

Skladem (1 ks)
Kód: 2560
1 500 Kč
Kategorie: Návleky a rukavice
Barva: Zelená
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)

Ručně upletené návleky z ručně barvené čistě kašmírové silnější příze.  

Délka návleků v "klidovém" stavu je 21 cm, obvod v zápěstí 18 cm, v oblasti palce jsou rozšířené na 23 cm, a k prstům zúžené na 17 cm. Zamýšlela jsem je na větší ženské nebo středně velké mužské ruce, ale díky pružnosti úpletu je velikost celkem variabilní. Na fotografiích je vidíte na mé ruce, obvykle nosím rukavice velikosti 7. 

Podobně jako u jiných vlněných výrobků je třeba opatrnosti při praní. Nemusíte je prát často, vlna to nevyžaduje. Ale doporučuji je vyprat například před uložením po sezóně. Nejlépe je vyprat návleky ve vodě pokojové teploty, použít jen malé množství přípravku na vlnu, nechat alespoň půl hodiny namočené a jemně je promačkávat, posléze máchat ve vodě stejné teploty. Ždímejte mačkáním, ne kroucením, ještě za mokra návleky tvarujte, a sušte volně rozložené ve vodorovné poloze. Máchání můžete vynechat pokud použijete šetrný prací prostředek Eucalan

Zpět do obchodu