Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Moje filozofie

annine_001Oblékání je pro mne velmi osobní věc. Nejde mi jen o to, které části mojí postavy oděv zvýrazní nebo potlačí, nebo jak budu ladit barevně. Chci kvalitní materiály, které se mnou vydrží léta. Chci vědět, že kvůli mojí parádě nikdo netrpěl a nehladověl. Chci k přírodě šetrně získávaný, zpracovaný a barvený textil. Chci se cítit pohodlně, ať už dělám cokoliv. A chci být svá, bez ohledu na módní trendy. Z tohoto pohledu je mi velmi blízká filozofie hnutí Fashion Revolution.

A od začátku mi bylo jasné, že i moje značka musí splňovat tyhle podmínky. To, co chci pro sebe, bych ráda nabídla i svým zákaznicím a zákazníkům - čisté svědomí při nákupu, radost z objevování vlastních barevných a stylových kombinací, dobrý pocit při každodenním nošení.

Od dětství jsem zkoušela různé techniky práce s textilem a nakonec zvítězilo tkaní. Dovoluje mi promyslet látku od jednotlivých vláken až po finální úpravu, ať už má sloužit samostatně jako šál či pléd, nebo být dále stříhaná a sešitá do oděvu nebo bytového doplňku. Pokud se o procesu výroby chcete dozvědět více, čtěte zde.

Jmenuji se Anna Batistová. S tímhle textilním příjmením a posedlostí šitím, vyšíváním a pletením mi mělo být od malička jasné, co mám v životě dělat. Přesto jsem si nejprve prošla studiem humanitního oboru, prací ve školství, v paměťové instituci, projektovým řízením. Díky tomu jsem ale z rodné Kutné Hory zamířila nejprve do Brna a pak do Prahy a poznala spoustu báječných míst a lidí a měla čas si promyslet kdo vlastně jsem a co chci. Dneska vím, že jsem tkadlena a chci bydlet v domku s velkou zahradou. Přestěhovala jsem se do Kluk u Kutné Hory, kde postupně dávám dohromady nejen tkalcovskou dílnu, ale také zeleninovou zahradu a jabloňový sad.

A protože tkalcovské řemeslo a klubíčka přinesou člověku do života také spoustu úžasných lidí, je mi ctí že mohu od léta 2022 nabízet na svém e-shopu také tkané šály svojí milé přítelkyně Kateřiny Besserové, pod značkou Katu. 

Sledovat mě můžete také na FacebookuInstagramu a Pinterestu.

 

 

Zpět do obchodu