Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Doprava a možnosti platby

Možnosti platby

Přijímám platby kartou, převodem a dobírkou. 

Při platbě kartou budete automaticky přesměrováni na platební bránu. Do rozhraní platební brány zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky, nebo o potvrzení platby v mobilní bankovní aplikaci.

K platbě převodem přímo na můj účet č. 1169163029/3030 u AirBank budete vyzváni v emailu s potvrzením objednávky, kde bude také QR kód pro usnadnění platby. Mám nastavené upozornění na každou příchozí platbu, takže jakmile ji obdržím, označím Vaši objednávku jako vyřízenou, a pustím se do jejího vypravení Vámi zvoleným způsobem. 

Zvolíte-li platbu dobírkou, vypravím za Vámi balíček po obdržení objednávky, a Vy zaplatíte hotově nebo kartou na místě převzetí, podle toho jaké platby umožňuje přepravní společnost. U plateb dobírkou menších než 1000 Kč bude k objednávce přičteno 20 Kč. 

Doprava

V současnosti najdete ve formulářích objednávky možnosti dopravy po České republice a do Slovenské republiky (viz podrobnosti níže). Přejete-li si dopravit balíček mimo tyto země, kontaktujte mne prosím, něco určitě vymyslíme.  

ČR

Balíčky odvážím na pobočku Zásilkovny nebo na poštu minimálně dvakrát týdně, v úterý a v pátek, při platbě převodem až po připsání částky na účet, u plateb na dobírku a kartou co nejdříve. Pokud na svou objednávku spěcháte, ozvěte se mi, a zkusíme vymyslet nejrychlejší způsob, jak ji k Vám dostat. Myslete ale prosím na to, že v předvánoční době se může putování zásilky systémem trochu pozdržet, a pokud potřebujete objednávku doma do určitého data, prosím učiňte ji raději s předstihem. 

Pro dopravení balíčku k vám používám nejraději Zásilkovnu, můžete si vybrat mezi doručením na jedno z mnoha výdejních míst po celé ČR (za 80 Kč, seznam poboček zde) nebo doručením přímo na adresu (za 110 Kč; Zásilkovna dopraví balíček na Vámi udanou adresu). Můžete využít také dopravu pomocí České pošty, buď jako balík do ruky za 119 Kč nebo balík na poštu za 99 Kč.  

U nákupu nad 900 Kč je zdarma dodání na pobočku Zásilkovny.

U nákupu nad 2000 Kč je zdarma také doručení Zásilkovnou na adresu nebo jako balík do ruky u České pošty.  

 

Slovensko

Na Slovensko prozatím nabízím dopravu na pobočky Zásilkovny. Cena dopravy je 100 Kč, od ceny objednávky 2000 Kč je doprava zdarma. 

Zpět do obchodu