E-shop na těchto stránkách je momentálně spuštěn v testovacím provozu. Prosím tedy o shovívavost a trpělivost. Budu také vděčná za doporučení možných vylepšení, například skrze kontaktní formulář v záložce "Kontakty".

Doprava a možnosti platby

Možnosti platby

Prozatím je v mém obchodě možné platit pouze převodem na bankovní účet. Pracuji ale na možnosti úhrady platební kartou.

K platbě převodem budete vyzváni v emailu s potvrzením objednávky. Převod můžete učinit na můj účet č. 1169163029/3030 u AirBank. 

Doprava

POZOR! Po dobu trvání opatření proti šíření nákazy COVID-19 pozastavuji možnost doručování Zásilkovnou, ať už na pobočku nebo na adresu. Jak moje sběrné místo, tak Vaše oblíbené výdejní místo totiž mohou být uzavřeny. Přidávám ale možnost dopravy Českou poštou, jako Balík Do balíkovny, Balík Do ruky nebo Balík Na poštu, u zásilek od 1500 Kč zdarma. 

Pro dopravení balíčku k vám používám Zásilkovnu, můžete si vybrat mezi doručením na jedno z mnoha výdejních míst po celé ČR (za 64 Kč, seznam poboček zde) nebo doručením přímo na adresu (za 91 Kč; Zásilkovna vybere nejvhodnějšího dopravce ve vašem místě bydliště).

U nákupu nad 1500 Kč je zdarma dodání na pobočku Zásilkovny.

U nákupu nad 2000 Kč je zdarma také doručení na adresu.  

Přejete-li si dopravit baliček mimo Českou republiku nebo jiným způsobem než Zásilkovnou, napište prosím, něco určitě vymyslíme.