Doprava a možnosti platby

Možnosti platby

Přijímám platby kartou, převodem a dobírkou. 

Při platbě kartou budete automaticky přesměrováni na platební bránu. Do rozhraní platební brány zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky, nebo o potvrzení platby v mobilní bankovní aplikaci.

K platbě převodem přímo na můj účet č. 1169163029/3030 u AirBank budete vyzváni v emailu s potvrzením objednávky, kde bude také QR kód pro usnadnění platby. Mám nastavené upozornění na každou příchozí platbu, takže jakmile ji obdržím, označím Vaši objednávku jako vyřízenou, a pustím se do jejího vypravení Vámi zvoleným způsobem. 

Zvolíte-li platbu dobírkou, vypravím za Vámi balíček po obdržení objednávky, a Vy zaplatíte hotově nebo kartou na místě převzetí, podle toho jaké platby umožňuje přepravní společnost. U plateb dobírkou menších než 1000 Kč bude k objednávce přičteno 20 Kč. 

Doprava

V současnosti najdete ve formulářích objednávky možnosti dopravy po České republice a do Slovenské republiky (viz podrobnosti níže). Přejete-li si dopravit balíček mimo tyto země, kontaktujte mne prosím, něco určitě vymyslíme.  

ČR

Balíčky odvážím na pobočku Zásilkovny nebo na poštu nejpozději druhý pracovní den po uhrazení objednávky. Myslete ale prosím na to, že v předvánoční době se může putování zásilky systémem trochu pozdržet, a pokud potřebujete objednávku doma do určitého data, prosím učiňte ji raději s předstihem. 

Pro dopravení balíčku k vám používám nejraději Zásilkovnu, můžete si vybrat mezi doručením na jedno z mnoha výdejních míst po celé ČR (za 70 Kč, seznam poboček zde) nebo doručením přímo na adresu (za 100 Kč; Zásilkovna dopraví balíček na Vámi udanou adresu). Můžete využít také dopravu pomocí České pošty, buď jako balík do ruky za 119 Kč nebo balík na poštu za 99 Kč. Tkaničky Nakecky je také možné dopravit s Českou poštou jako doporučené psaní, cena služby je 70 Kč. 

U nákupu nad 720 Kč je zdarma dodání na pobočku Zásilkovny.

U nákupu nad 2000 Kč je zdarma také doručení Zásilkovnou na adresu nebo jako balík do ruky u České pošty.  

 

Slovensko

Na Slovensko prozatím nabízím dopravu na pobočky Zásilkovny. Cena dopravy je 100 Kč, od ceny objednávky 2000 Kč je doprava zdarma. 

Zpět do obchodu