Doprava a možnosti platby

Možnosti platby

Přijímám platby kartou, on-line převodem nebo převodem. 

Při platbě kartou budete automaticky přesměrováni na platební bránu. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky, nebo o potvrzení platby v mobilní bankovní aplikaci.

Při volbě platby on-line převodem budete přesměrováni do svého internetového bankovnictví. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Poskytovatelem platební brány a on-line platebního převodu je společnost ComGate Payments, a.s. Pro případné reklamace nebo dotazy k platbám můžete společnost kontaktovat zde: 

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

K platbě převodem přímo na můj účet č. 1169163029/3030 u AirBank budete vyzváni v emailu s potvrzením objednávky, kde bude také QR kód pro usnadnění platby. Mám nastavené upozornění na každou příchozí platbu, takže jakmile ji obdržím, označím Vaši objednávku jako vyřízenou, a pustím se do jejího vypravení Vámi zvoleným způsobem. 

Doprava

V současnosti nabízím najdete ve formulářích objednávky možnosti dopravy po České republice a do Slovenské republiky (viz podrobnosti níže). Přejete-li si dopravit balíček mimo tyto země, kontaktujte mne prosím, něco určitě vymyslíme. 

 

ČR

Po dobu trvání opatření proti šíření nákazy COVID-19 se prosím při volbě dopravy na pobočku Zásilkovny přesvědčte, zda je Vaše oblíbené výdejní místo otevřeno.

Balíčky odvážím na pobočku Zásilkovny nebo na poštu nejpozději druhý pracovní den po uhrazení objednávky. Myslete ale prosím na to, že v předvánoční době se může putování zásilky systémem trochu pozdržet, a pokud potřebujete objednávku doma do určitého data, prosím učiňte ji raději s předstihem. 

Pro dopravení balíčku k vám používám nejraději Zásilkovnu, můžete si vybrat mezi doručením na jedno z mnoha výdejních míst po celé ČR (za 64 Kč, seznam poboček zde) nebo doručením přímo na adresu (za 91 Kč; Zásilkovna vybere nejvhodnějšího dopravce ve vašem místě bydliště). Můžete využít také dopravu pomocí České pošty, buď jako balík do ruky za 119 Kč nebo balík na poštu za 99 Kč.

U nákupu nad 600 Kč je zdarma dodání na pobočku Zásilkovny.

U nákupu nad 2000 Kč je zdarma také doručení na adresu jako balík do ruky u České pošty.  

 

Slovensko

Na Slovensko prozatím nabízím dopravu na pobočky Zásilkovny. Cena dopravy je 84 Kč, od ceny objednávky 1000 Kč je doprava zdarma. V průběhu roku 2021 se budu snažit zajistit další způsoby dopravy.