Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Návleky na ruce s barevnými nopky

Uměřené a přeci rozverné. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2555
1 200 Kč
Kategorie: Návleky a rukavice
Barva: Šedá, Bílá, Pestrobarevný
Materiál: Ovčí vlna merino, Recyklovaná vlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)

Ručně upletené návleky z částečně recyklované příze. Z poloviny ji tvoří merino, z té druhé recyklovaná vlna a recyklovaná vlákna různého složení, která vytváří barevné nopky. Hlavní barva je velmi světlá šedavo-krémová. 

Délka návleků v "klidovém" stavu je 21 cm, obvod v zápěstí 16 cm, v oblasti palce jsou rozšířené na 20 cm, a k prstům zúžené na 15 cm. Zamýšlela jsem je na středně velké ženské ruce, ale díky pružnosti úpletu je velikost celkem variabilní. Na fotografiích je vidíte na mé ruce, obvykle nosím rukavice velikosti 7. 

Podobně jako u jiných vlněných výrobků je třeba opatrnosti při praní. Nemusíte je prát často, vlna to nevyžaduje. Ale doporučuji je vyprat například před uložením po sezóně. Nejlépe je vyprat návleky ve vodě pokojové teploty, použít jen malé množství přípravku na vlnu, nechat alespoň půl hodiny namočené a jemně je promačkávat, posléze máchat ve vodě stejné teploty. Ždímejte mačkáním, ne kroucením, ještě za mokra návleky tvarujte, a sušte volně rozložené ve vodorovné poloze. Máchání můžete vynechat pokud použijete šetrný prací prostředek Eucalan

Zpět do obchodu