Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Návleky s jakem

Snově jemné a hřejivé. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2562
1 200 Kč
Kategorie: Návleky a rukavice
Barva: Hnědá
Materiál: Ovčí vlna, Jak
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Položka byla vyprodána…

Ručně upletené návleky na ruce z nádherné měkké nopkaté příze snoubící ovčí vlnu (50 %) a jačí srst (50 %). Mají tmavší hnědou barvu, a oranžové a červené drobné nopky. 

Délka návleků v "klidovém" stavu je 20 cm, obvod v zápěstí 19 cm, v oblasti palce jsou rozšířené na 23 cm, a k prstům zúžené na 18 cm. Zamýšlela jsem je na větší ženské nebo středně velké mužské ruce, ale díky pružnosti úpletu je velikost celkem variabilní. Na fotografiích je vidíte na mé ruce, obvykle nosím rukavice velikosti 7. 

Podobně jako u jiných vlněných výrobků je třeba opatrnosti při praní. Nemusíte je prát často, vlna to nevyžaduje. Ale doporučuji je vyprat například před uložením po sezóně. Nejlépe je vyprat návleky ve vodě pokojové teploty, použít jen malé množství přípravku na vlnu, nechat alespoň půl hodiny namočené a jemně je promačkávat, posléze máchat ve vodě stejné teploty. Ždímejte mačkáním, ne kroucením, ještě za mokra návleky tvarujte, a sušte volně rozložené ve vodorovné poloze. Máchání můžete vynechat pokud použijete šetrný prací prostředek Eucalan

Zpět do obchodu