Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněné návleky na ruce

Hřejivé, huňaté a jarně-veselé. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2561
1 200 Kč
Kategorie: Návleky a rukavice
Barva: Zelená
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)

Ručně upletené návleky na ruce z nádherné měkké nopkaté vlny sepředené v Severním Irsku. 

Délka návleků v "klidovém" stavu je 23 cm, obvod v zápěstí 20 cm, v oblasti palce jsou rozšířené na 23 cm, a k prstům zúžené na 18 cm. Zamýšlela jsem je na větší ženské nebo středně velké mužské ruce, ale díky pružnosti úpletu je velikost celkem variabilní. Na fotografiích je vidíte na mé ruce, obvykle nosím rukavice velikosti 7. 

Podobně jako u jiných vlněných výrobků je třeba opatrnosti při praní. Nemusíte je prát často, vlna to nevyžaduje. Ale doporučuji je vyprat například před uložením po sezóně. Nejlépe je vyprat návleky ve vodě pokojové teploty, použít jen malé množství přípravku na vlnu, nechat alespoň půl hodiny namočené a jemně je promačkávat, posléze máchat ve vodě stejné teploty. Ždímejte mačkáním, ne kroucením, ještě za mokra návleky tvarujte, a sušte volně rozložené ve vodorovné poloze. Máchání můžete vynechat pokud použijete šetrný prací prostředek Eucalan

Zpět do obchodu