Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

"A&E" pléd č. 804

Série "A&E", jako "anniné & Emiteri". Jeden z pěti výsledků spolupráce s talentovanou domácí barvířkou Janou Slámovou (Emiteri Yarns).

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 527
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Růžová, Fialová, Oranžová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Pléd z jemného tenkého merina v barvě Kaolin Rose od Emiteri Yarns. Vybrala jsem pět odstínů z Janiny úžasné barevnice a materiál, na který jsem barvy chtěla. A pak Jana zakouzlila, a mě se dostaly do rukou barevně nejspíš ta nejkrásnější přadena, s jakými jsem dosud pracovala. Tkát s nimi byla obrovská radost a pevně doufám, že jsem s Janou nespolupracovala naposledy. Teď jen těmhle pěti kouskům najít domov, kde budou dělat radost dál. 

Pléd je 52 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. Patří k těm nejtenčím, které tkám, ale díky hřejivému merinu je vhodný i do chladnějšího počasí. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu