Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Alpakový pléd č. 748

Netradiční kombinace materiálů a kontrastní barvy ve velkém hřejivém plédu.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 179
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Žlutá
Materiál: Vlna alpaka, Ovčí vlna, Papír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Pléd kombinuje dvě příze nejen různého složení a barev, ale také různých vlastností. V osnově je žlutá příze s papírovým jádrem a vlněným obalem (72 % vlna, 28 % papír), která přes svou tenkost dává plédu pevnější strukturu. V útku je ručně barvená jasně modrá stoprocentní vlna lamy alpaky. Celý kousek je jemný na omak a krásně hřejivý, ale přitom relativně vzdušný, a přes svou robustnost ne příliš těžký. 

Pléd je 75 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má kratičké třásně sdružené uzlíky. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu