Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Bavlněný pruhovaný pléd č. 770

Veselé pruhy v širokém bavlněném plédu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 218
2 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Béžová, Hořčičná, Cihlová
Materiál: Organická bavlna, Recyklovaná bavlna
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Pléd z různobarevných bavlněných přízí. V osnově využívá tenčí béžovou přízi a v útku silnější různých barev, uspořádanou do přibližně 13 cm širokých pruhů. V pruzích převládají modré odstíny, ale je tu i hořčičná, cihlová nebo béžová. Kvůli síle příze a abych se vyhnula uzlíkům nebo silnějším místům v plédu, jsou na rozhraních dvou pruhů konce přízí zakroucené do třásní. Ty jsou pak soustředěné na jedné dlouhé straně šálu. 

Šála je 72 cm široká, 200 cm dlouhá a na obou koních a po jedné dlouhé straně má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

U této šály sice nehrozí, že by se nešetrným praním mohla zaplstit, ale přesto byste jí mohli uškodit. Doporučuji tedy prát opatrně v ruce nebo v programech s nízkými teplotami na jemné prádlo. Indigem barvená modrá může při prvním praní trochu pouštět, proto doporučuji prát s hadříkem zachycujícím barvy a nečistoty. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Podobně jako džíny může být šála po vyprání trochu tužší, pravidelným nošením ale krásně změkne.  

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Utkala jsem dva podobné plédy, bratříčka najdete zde.

Zpět do obchodu