Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Duhový merino pléd č. 780

Pestrý společník pro veselejší dny.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 515
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Vínová, Žlutá, Červená
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Pléd kombinující dvě síly a různé barvy merino příze. V osnově jsem použila tenkou ve čtyřech širokých pruzích v hořčičné, cihlové, světle modré a šedozelené barvě. V útku pak silnější přízi s barevnými přechody od žluté přes červenou, vínovou, dva odstíny modré a tmavě tyrkysovou. Pléd je středně těžký, využijete jej tedy po celý rok, v zimě nařasený blízko ke krku a v teplejších měsících přehozený přes ramena a záda. 

 

Pléd je 70 cm široký, 180 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu