Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Green Pearl - lehký šál Katu č. 29

Zelenkavá lehkost i do největšího horka. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2189
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Růžová, Starorůžová, Perleťová
Materiál: Hedvábí buretové, Len, Bavlna, Viskóza
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Pestrý
Položka byla vyprodána…

Šál má osnovu a několik krajních útkových řad na každé straně z čistého buretového hedvábí, a zbytek útku ze silnější měňavé tlusto-tenké směsi bavlny, lnu a viskózy.  Celek už od pohledu působí lehce, a je chladivý na dotek. Využijete jej především v teplejších měsících roku, nebála bych se jej doporučit k formálním šatům, ale dobře bude působit i s ležérním lněným nebo džínovým outfitem. 

Šál je 40 cm široký, 200 cm dlouhý, a na obou koncích má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šál vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu