Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Indigem barvený pléd č. 756

Odstíny indiga v širokém bavlněném plédu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 216
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená
Materiál: Organická bavlna
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Pléd z organické bavlny barvené indigem. V osnově přechází pozvolna od světlých do tmavých tři různé odstíny, v útku jsou od sebe barevně ostře oddělené různě široké pruhy v modrých a modrozelených. Výrobce příze barevnici tohoto materiálu pojmenovává latinskými názvy mraků, a tak vás kolem krku a ramen bude halit obloha. Příze je středně těžká, pléd je tedy vhodný pro celoroční nošení nebo do klimatizovaných místností.   

Pléd je 72 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koních má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

U této šály sice nehrozí, že by se nešetrným praním mohla zaplstit, ale přesto byste jí mohli uškodit. Doporučuji tedy prát opatrně v ruce nebo v programech s nízkými teplotami na jemné prádlo. Indigem barvená modrá může při prvním praní trochu pouštět, proto doporučuji prát s hadříkem zachycujícím barvy a nečistoty. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Podobně jako džíny může být šála po vyprání trochu tužší, pravidelným nošením ale krásně změkne.  

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu