Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový pléd č. 679

Ručně tkaný pléd z čisté kašmírové příze v tmavě modré a béžové kostce. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 65
5 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Béžová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Kostka
Položka byla vyprodána…

Pléd je vhodný pro celoroční nošení - v zimě jej omotáte složený nebo nařasený kolem krku, na podzim nebo na jaře využijete jako efektní doplněk blejzru, za chladných letních večerů jej přehodíte přes ramena. Je to také ideální společník do klimatizované kanceláře. Vynikne také v interiéru.

Utkala jsem jej z příze s tvídovým efektem a drobnými barevnými nopky. Vlákno pochází z Mongolska a je klasifikováno jako nejvyšší jakosti. V osnově i útku se pravidelně střídají tmavě modré a béžové nitě a vytvářejí tak kostkovaný vzor.

Pléd je 72 cm široký a 200 cm dlouhý, na obou kratších stranách má 13 cm dlouhé třásně.

O kašmírový pléd se starejte podobně jako o vlněné oblečení. Doporučuji prát jej v ruce a při nízkých teplotách do 20°C, s velmi malým množstvím přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jemným pomačkáním, nebo vyždímejte na nízké otáčky v pračce. Sušte rozložené mimo přímé sluneční světlo. Neperte jej často, například při nežádoucím zápachu raději vyvětrejte na čerstvém vzduchu. Případné žmolky odstraňte jemným kartáčem.

Kašmír je nákladná surovina a není v mých finančních možnostech držet skladem pestrou nabídku barevných provedení a vzorů. Pokud ale máte zájem, mohu vám utkat kašmírový pléd nebo šálu na přání. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

 

Zpět do obchodu