Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový vytkávaný pléd E143

Kdyby slovo unisex bylo šála...

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2572
4 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Béžová, Šedá, Hnědá
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Pléd jsem setkala ze silnější čistě kašmírové příze, v osnově středně šedé a v útku velbloudí hnědé, a lehce ozvláštněným hrotovým keprem tak, že vytváří celoplošný vzor velkých kosočtvercových růžic. Díky tomuto vzoru a použitému materiálu je kousek krásně nadýchaný, zahřeje a bude vytvářet objem kolem krku, aniž by zbytečně tížil. Zvolené barvy a decentní a sofistikovaný vzor ale přímo nabádají k tomu, aby se stal šálou pro celou domácnost. Doporučuji jej spíše na chladnější období v roce, nebo jako záchranu vždy po ruce na klimatizovaném pracovišti.  

Pléd je 42 cm široký, 220 cm dlouhý a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu