Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kostkovaný pléd č. 599

Tradiční kostka v netradičním podání. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 194
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Béžová, Fialová
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostka
Položka byla vyprodána…

Lehká šála či pléd utkaná ze dvou různých materiálů: jednobarevného lahvově zeleného a tenčího čistého merina a ručně barvené o fous silnější směsi alpaky, hedvábí a kašmíru (70 % alpaka, 20 % hedvábí, 10 % kašmír). Příze se v osnově i útku střídají v pravidelných blocích a v tkanině tak vytvářejí kostkovaný vzor. 

Velmi lehký pléd využijete v teplejších měsících přes ramena a v zimě jako šálku například do velkého límce nebo výstřihu kabátu. Užitečným pomocníkem může být i v klimatizovaných prostorách. 

Pléd je 53 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé zakroucené třásně.  

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu