Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kostkovaný pléd č. 796

Kostkovaná kombinace alpaky a hedvábí.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 519
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Fialová, Červená
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Kostka
Položka byla vyprodána…

Pléd s pravidelnými kostkami v pěti barvách směsi alpaky (70 %) a hedvábí (30 %). Je středně těžký a veliký, takže jej využijte po celý rok. Vzhledem k velikosti by se neztratil ani jako doplněk interiéru nebo k zachumlání u televize. 

Pléd je 74 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou stranách má 16 cm dlouhé zakroucené třásně. Pravidelné kostky mají stranu přibližně 14,5 cm. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu