Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Lehká šála č. 797

Lehounká šála či pléd v zemitých barvách.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 518
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Vínová, Hnědá
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Jak
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Šála patři k těm nejtenčím, které tkám, ale přesto díky složení kombinujícímu ušlechtilá živočišná vlákna zahřeje. Otužilejší ji využijí i v chladných měsících, ti zimomřivější ji zase ocení v létě. Pestrá barva útku je tlumena světle hnědou osnovou, a tak se přes svoji barevnost hodí i k formálnějšímu oblečení. Osnova je ze směsi merina (60 %), jačí srsti (20 %) a hedvábí (20 %) v přírodní nebělené světle hnědé, útek je z čistého merina v zelených, modrých a vínových odstínech. 

Šála je 53 cm široká, 200 cm dlouhá a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu