Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Lehká šálka č. 862

Lehká šála pro každodenní radost.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 859
2 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Vínová, Fialová, Tyrkysová
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Šálka, ve které jsem do tmavě tyrkysové tenké osnovy z merina a kašmíru (70 % merino a 30 % kašmír) setkala malá zbývající klubíčka ručně barveného merina a vlny s pomalými barevnými přechody, v barevném výběru zelených, vínových, fialových a modrých odstínů. Pruhy jsou nepravidelně široké a nepravidelně střídané. 

Šálu doporučuji buď jako celoroční pro ty z vás, kdo kolem krku upřednostňujete malý objem a přesto hřejivý materiál, a nebo jako celoroční výrazný doplněk k outfitu. Je možné ji přehodit jednoduše přes jedno rameno, omotat kolem krku, nebo kouzlit s různými ozdobnými uzly. 

Šála je 29 cm široká, 195 cm dlouhá a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu