Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Lehký bleděmodrý šál č. 755

Lehounký a jemný šál ve světle modré.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 183
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Krémová
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Lehký pléd se světle krémovou osnovu s alpaky (70 %) a morušového hedvábí (30 %) a ručně barveným útkem z merina a ve světlých odstínech modré. Pléd je celoroční, v létě jej využijete například za chladných večerů přes ramena místo svetru, na jaře a na podzim jako lehčí šálku nebo přes lehké sako či kabát a v zimě jako málo objemnou a přesto hřejivou šálu například do kabátu s velkým límcem. 

Pléd je 50 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu