Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Lehký pruhovaný šál č. 588

Alpaka, hedvábí a jemné merino v temných elegantních pruzích.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 173
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Rezavá, Modrá
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Lehký kousek vhodný kolem ramen na chladnější letní večery nebo pro ty z vás, kdo hledáte málo objemný kousek do širokého límce zimního kabátu. Osnova je většinově černá, na jedné straně s rezavým pruhem širokým 12 cm, obě barvy jsou směsi alpaky (70 %) a hedvábí (30 %). V útku jsou použity jednonitkové příze z čistého merina, v 10 cm širokých modročerných a pestrých pruzích. 

Pléd je 50 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 17 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu