Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Lehký vlněný pléd č. 532

Lehký světlý pléd z ručně barvené příze.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 175
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Bílá, Fialová, Oranžová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Lehký pléd z příze plemene Blufaced Leicester. Toto plemeno má velmi jemná a dlouhá vlákna, ale je o trochu kousavější než vlna oveček Merino. Přízi ručně nabarvila nezávislá německá barvířka - na převážně světle krémovém podkladu použila různě dlouhé pasáže v odstínech fialové a oranžové, které se po setkání nepravidelně kříží.  

Pléd je 55 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu