Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Lehounký pléd č. 757

Lehounký univerzální pléd v podzimních barvách.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 182
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Rezavá, Zelená, Béžová, Hnědá, Oranžová
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Lehký pléd kombinující v osnově jednobarvenou béžovou směs alpaky (70 %) a hedvábí (30 %) a v útku čisté ručně barvené merino v podzimních barvách. Využijete jej v teplých měsících přes ramena nebo jako elegantnější náhradu svetru a v zimních jako tenkou a neobjemnou šálu do velkého límce nebo výstřihu kabátu. 

Pléd je 50 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu