Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Malinový pléd z merina č. 761

Fialová, vínová, růžová, prostě k nakousnutí!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 185
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová, Šedá, Růžová, Fialová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Obdélníky
Položka byla vyprodána…

Pléd z jemného a nekousavého merina. V osnově a útku se střídají ručně barvené příze fialových, vínových, růžových a šedých odstínů a vytvářejí tak nepravidelný obdélníkový vzor. Pléd patří ke středně těžkým, takže jej využijete především od podzimu do jara. Ale zimomřivějším může posloužit i za chladných letních večerů nebo na klimatizovaném pracovišti. 

Pléd je 52 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu