Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 760

Modrá a smetanová v moderní geometrické kombinaci. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 189
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Béžová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Obdélníky
Položka byla vyprodána…

Ručně barvené jihoamerické merino ve dvou odstínech modré a jednom světle hnědém. Barvy se v osnově a útku střídají tak, že vytvářejí nepravidelné obdélníky. Pléd je spíše těžší, využijete jej tedy hlavně od podzimu do jara, ale zimomřivějším z vás přijde vhod i za chladnějších letních večerů nebo v klimatizovaných prostorech.

Pléd je 50 cm široký, 195 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu