Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 767

Kostkovaný pléd z udržitelného francouzského merina. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 223
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Šedá, Hnědá
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostka
Položka byla vyprodána…

Pléd využívající ve Francii ekologicky vyrobenou přízi z merino oveček z Francie a Portugalska. Příze není tak jemná a hladká jako například jihoamerické merino, ale je spředená tak, aby byla lehká a nadýchaná a zároveň co nejméně žmolkovala. Pléd tedy může oproti jiným merinům trochu kousat, ale rozhodně bude trvanlivější a při správné údržbě bude mnohem déle vypadat jako nový. 

Pléd používá čtyři barvy, zelenou, hnědou, modrou a šedou, ve stejně širokých pruzích v osnově i útku, které se kříží do pravidelného kostkovaného vzoru.  

Pléd je 52 cm široký, 180 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu