Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 799

Hřejivý už od pohledu.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 668
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Růžová, Oranžová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Pléd z jemného ručně barveného merina. V osnově jsem použila jasně oranžovou, v útku pak světle růžovou. Při pohledu z dálky se barvy míchají v jeden odstín, zblízka vyznívají v malých kostičkách. Pléd je spíše silnější, využijete jej tedy především v chladnějších měsících. Zimomřivějším z vás se ale může hodit i po zbytek roku při cestování, při chladnějších letních večerech, nebo v klimatizovaných místnostech. Svými barvami vás zahřeje už od pohledu.

Pléd je 52 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu