Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd s hedvábím č. 901

Pomněnky, modřence a zvonky pro jarní pocit pro celý rok.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 881
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Bílá, Fialová
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Pléd, který jsem nejen utkala, ale přízi na něj také před tkaním obarvila. Inspirací mi byly jarní louka a venkovský květinový záhon, kde se první drobné květy nesměle hlásí o své místo na slunci. Barvila jsem tenkou, jemnou a mírně lesklou směs merina (80 %) a hedvábí (20 %). Výsledný pléd využijete hlavně na jaře a na podzim, ale přijde vhod i za chladnějších letních večerů, nebo v zimě nařasený do límce kabátu. Může vám dělat společnost v klimatizovaném prostoru kanceláře, i jako doplněk formálnějšího oděvu. Prostě, je to univerzální společník pro každou událost. 

Pléd je 57 cm široký, 200 cm dlouhý, a na obou koncích má 14 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu