Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd s kašmírem č. 908

Hebkost. Ručně předený útek ve strojové osnově s kašmírem. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 885
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Rezavá, Modrá, Tyrkysová
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Tenký pléd a tmavě petrolejovou strojovou přízí v osnově (70 % merino, 30 % kašmír), a mnou upředenou čistou merino přízí v útku. Předla jsem tak, aby se jednotlivé barvy v plédu střídaly v nepravidelných různě širokých pruzích, a pokud možno mezi sebou přecházely pozvolna a neostře. Pohybují se přitom mezi tmavě petrolejovou, světlejší tyrkysovou, sytě cihlově oranžovou, modrou a zelenou. Svou nepravidelností pak ruční příze dodává plédu zajímavý vzhled, díky konstrukci z jedné nitky mu dává jemnost a měkkost. 

Pléd patří k těm nejlehčím v mé nabídce a využijete jej tak po celý rok a k různým příležitostem. 

Pléd je 56 cm široký, 180 cm dlouhý a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu