Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino šála č. 242

Žíhané ručně barvené merino zatkané do alpaky s hedvábím. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 204
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá, Fialová
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Pléd, který využívá kombinaci dvou různě složených a silných materiálů. Tenké fialové osnovy z alpaky (70 %) a hedvábí (30 %) a silnějšího ručně barveného merina žíhaného různými odstíny fialové a žluté. Je středně těžký, nejvíce jej tedy využijete od podzimu do jara, ale může vám dělat společníka také v klimatizovaných prostorech. 

Pléd je 49 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu