Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino šála č. 505

Vínové odstíny v měkkém merinu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 503
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Pléd či šála v měkké a jemné merino přízi v různých odstínech vínové. Příze je barvená s pomalými barvenými přechody, které při použití v snově i útku vytvářejí nepravidelný vzor. Pléd je spíše lehčí, využijete jej tedy nejen v zimě nařasený ke krku jako šálu, ale také v jiných sezónách, například jako pléd kolem ramen. Měkké a nekousavé merino zaručí, že se z tohohle kousku stane ten nejoblíbenější ve vašem šatníku. 

Pléd je 52 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu