Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino šála č. 773

Černá a modrá v elegantní symbióze.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 221
2 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Modrá
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Šála z ručně barvené příze merino. Osnova je antracitová až černá, útek jasně modrý. Zatímco obě barvy je možno rozlišit při pohledu zblízka, při pohledu z dálky tvoří modrošedý jednotný celek. Šálu jsem nejen utkala, ale přízi také před tkaním obarvila. Je delší a užší než moje obvyklé šálo-plédy, myslela jsem při jejím tkaní na ty z vás, kdo si rádi šálu omotáte jednou kolem krku a chcete delší splývavé konce. 

Šála je 36 cm široká, 220 cm dlouhá a na obou koncích má 14 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu