Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino šála s vytkávaným vzorem č. E007

Diamantový vzor a jemné jihoamerické merino. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 190
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá, Červená
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šála utkaná z jemného ručně barveného merina. V osnově v šedých odstínech a v útku v tmavě červené, které jsou setkané v pravidelném diamantovém vzoru. Šála je díky metodě tkaní trochu silnější, takže i přes užší rozměr vytváří slušivý objem. Využijete ji především od podzimu do jara, ale ti zimomřivější z vás i v klimatizovaných interiérech. 

Šála je 41 cm široká, 200 cm dlouhá, a na obou koncích má 10 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu