Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino šála s kašmírem č. 782

Špetka kašmíru i do vašeho života!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 506
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová, Fialová, Tyrkysová
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Lehký pléd s 8 % kašmíru v osnově (92 % merino) a 100 % merina v útku. Zatímco osnova je jednobarvená vínová, útek je žíhaný do vínové, fialové a tyrkysové, a vytváří tak nepravidelný příčný vzor. I malé procento kašmíru, tady kombinované s měkkým merinem, dodává plédu hladkosti a výjimečnosti. Pléd je lehký ale přitom hřejivý, využijete jej tedy po celý rok nebo v klimatizovaných prostorech. 

Pléd je 51 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu