Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino šála s vytkávaným vzorem č. E006

Jemné merino a diamantový vzor v jedinečné šále.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 186
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá, Fialová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šála z jemného jihoamerického ručně barveného merina, ve které se šedavá osnova a fialový útek podílejí na vytkávaném diamantovém vzoru. Díky metodě tkaní je trochu silnější, nežli jiné mé šály z tohoto materiálu, takže i přes užší rozměry je hřejivá a tvoří kolem krku slušivý objem. Použité příze je něco přes půl kila.

Pléd je 41 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu