Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd s jakem č. 745

Olivový pléd z merina, jaka a hedvábí. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 211
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Jak
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Pléd, jehož barva vznikla kombinací barvy příze a ručního barvení. Nebělená příze měla díky obsahu jačí srsti přírodně světle hnědou barvu, a po nanesení různých odstínů žluté vznikla až olivově žlutozelená s hnědými podtóny. Příze složená z merina (60 %), jaka (20 %) a hedvábí (20 %) je jemná, hřejivá a jemně lesklá. Pléd je spíše lehčí, využijete jej tedy v chladnějších měsících nařasený kolem krku, v teplejších přehodíte přes ramena místo svetříku, a využijete jej i v klimatizovaných prostorech. 

Pléd je 55 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu