Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd z hedvábí a vlny č. 768

Džínově modrá unie vlny a hedvábí.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 225
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Pléd z ručně barvené příze v džínových odstínech. Je to směs srsti oveček Bluefaced Leicester (55 %) a morušového hedvábí (45%). Pléd patří k nejlehčím, které tkám, je tedy primárně určen pro teplejší sezónu, ale ti méně zimomřiví z vás jej využijí i v zimě nebo v klimatizovaných interiérech. Díky lesku, který plédu dodává vysoký obsah morušového hedvábí, bych neváhala pléd doporučit i jako doplněk k formálnějšímu oblečení.

Pléd je 57 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé kroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu