Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd z merina a kašmíru č. 919

Široká nádhera, hřejivá barvou i materiálem. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 887
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá, Žlutá
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Pléd z měkoučké a jemné směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %). V tomto materiálu má tenkou světle šedou osnovu i silnější jasně žlutý útek. Je široký, takže na nošení variabilní - můžete jej rozvinout kolem ramen i namuchlat jen ke krku jako šálu. A přesto krásně lehký, díky kombinaci tenčí a silnější příze a jejich materiálovému složení.

Pléd je 76 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu