Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pruhovaný pléd č. 865

Mlha a nostalgie, měkoučký materiál.  

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 863
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Modrá, Šedá
Materiál: Vlna alpaka, Ovčí vlna merino, Ovčí vlna, Hedvábí buretové, Viskóza
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Pléd u nějž jsem využila kombinaci tenké jednobarevné příze v osnově a silnější vícebarevné v útku. Osnova je světle šedá a díky své síle jen málo zasahuje do nepravidelných příčných pruhů. Vyniká tak struktura s jemnými kontrastními nopky i jemná splývavost kombinace těchto přízí. Osnova je ze 70 % alpaka a 30 % hedvábí. Útek je ze 40 % lamí srst, 40 % ovčí vlna a z 20 % viskóza. V různě širokých pruzích se střídají odstíny modré a šedé.

Pléd je 58 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu