Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Ručně předená a ručně tkaná šála č. 425

Od vlákna až po tkaninu ručně zpracovaná hebká merino šála. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 193
5 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Jedinečná a neopakovatelná šála, která vznikla z česko-slovenské spolupráce čtyř řemeslnických rukou. Šedavé a jemně hnědavé odstíny přírodního nebarveného ovčího vlákna namíchala a přízi upředla Motanina, já jsem se jí pak chopila a pustila se s ní do tkaní. Šála má velmi přirozený, decentní, a až luxusní vzhled, je jemná a krásně hřejivá. 

Šála je 46 cm široká, 170 cm dlouhá a na obou koncích má 14 cm dlouhé zkroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu