Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Ručně tkaný pléd s jačí srstí č. 749

Merino, hedvábí a jak v elegantní vínové kombinaci.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 178
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Jak
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Tenký pléd či šála z nádherné, hřejivé a jemně lesklé směsi merina (60 %), morušového hedvábí (20 %) a jačí srsti (20 %). Původně přírodně světle hnědou přízi jsem obarvila vínovou barvou, díky ručnímu zpracování je barva v jemném melíru a po setkání vytváří netradiční vzhled. Díky příměsi jaka šála přes svou tenkost krásně hřeje, díky merinu a hedvábí je jemná a nekousavá.

Pléd je 56 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu