Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Šál s kopřivou č. 485

Neobvyklá kombinace materiálů v elegantní šedomodré.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 236
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá
Materiál: Ovčí vlna, Kopřiva
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Pléd z netradiční kombinace vláken dvou světů - živočišné ovčí vlny (85 %) a rostlinných vláken kopřivy (15 %). Díky kopřivám je příze mírně lesklá a krásně splývá, vlna dělá tkaný kousek krásně hřejivý a nadýchaný. Je spíše těžší, doporučuji jej tedy spíše od podzimu do jara. Ale po celý rok jej můžete využít jako elegantní doplněk interiéru, k zabalení u televize, nebo v klimatizovaných prostorách. 

Pléd je 53 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu